Σε κλίμα κατάνυξης και θρησκευτικής ευλάβειας, αντιπροσωπεία του σχολείου μας, ακολούθησε την λιτάνευση και περιφορά της Ιερής Εικόνας του Αγίου Νείλου , το Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023.
![](http://1gym-kallip.att.sch.gr/wp-content/uploads/2023/11/1699726583021-1024x655.jpg)
![](http://1gym-kallip.att.sch.gr/wp-content/uploads/2023/11/20231111_201334-3-768x1024.jpg)
Λιτάνευση της Ιερής Εικόνας του Αγίου Νείλου
Σε κλίμα κατάνυξης και θρησκευτικής ευλάβειας, αντιπροσωπεία του σχολείου μας, ακολούθησε την λιτάνευση και περιφορά της Ιερής Εικόνας του Αγίου Νείλου , το Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023.