Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες

Το σχολείο μας φέτος θα λάβει μέρος στο 8ο Ευρωπαϊκό Μαθητικό Συνέδριο που θα διεξαχθεί στη Ρώμη από 26/11/2023 έως 1/12/2023. Ομάδα 35 μαθητών μας με 3 συνοδούς εκπαιδευτικούς θα μεταβεί στη  Ρώμη κατά τις ημερομηνίες 27/11/2023 έως 30/11/2023 για να παρουσιάσει  την εργασία- δρώμενο που προετοιμάζει αυτές τις μέρες και θα ολοκληρωθεί πριν το συνέδριο. Με απόλυτη διαφάνεια και νομιμότητα έγιναν όλες οι απαραίτητες διαδικασίες εύρεσης πρακτορείου με την καλύτερη σχέση ποιότητας-τιμής. Σας παραθέτουμε τις προσφορές που κατατέθηκαν στο σχολείο μας, την αποδοχή της πιο συμφέρουσας προσφοράς, το συμβόλαιο που υπογράφηκε με το επιλεγμένο πρακτορείο καθώς και την αρχική Πρόσκληση Συμμετοχής στο Συνέδριο.

Συμμετοχή του σχολείου μας στο 8ο ευρωπαϊκό Μαθητικό Συνέδριο στη Ρώμη